Biuro Architektoniczno-Budowlane "JUNAK"


Idź do treści

KONTAKT


Biuro Architektoniczno-Budowlane „JUNAK”

ul. Zakopiańska 9/109
30-418 Kraków
Tel./fax 12 269 27 71
e-mail: babjunak@o2.pl, biuro@babjunak.pl

NIP 679-006-43-38


MAPA DOJAZDU
[Kliknij aby zobaczyć w powiększeniu]





ZESPÓŁ PROJEKTOWY:

ARCHITEKTURA:

Krzysztof Junak
tel. 602 253 869
k.junak@babjunak.pl

Jan Dusza
tel. 666 867 869
j.dusza@babjunak.pl



Maciej Kowalik
tel. 666 866 869
m.kowalik@babjunak.pl


KONSTRUKCJA:

Maja Kario-Domagała
tel. 668 370 185
m.kario@babjunak.pl

INSTALACJE:

Magdalena Gnap
tel. 881924991
m.gnap@babjunak.pl

Paweł Sałata
tel. 664 006 478
p.salata@babjunak.pl


STRONA GŁÓWNA | OFERTA | PROJEKTY I REALIZACJE | REFERENCJE | KONTAKT | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego